Surowce,
które stosujemy

Wysokiej jakości materiał jest dokładniej selekcjonowany, co wpływa na jakość tarasu, jego wygląd na przestrzeni lat oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Kliknij i zadzwoń

Timberdeck–drewniane_tarasy__Ikona_biala
Zamów niezobowiązującą konsultację

Polityka prywatności

Drewno

Korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów

Zawsze żywe kolory na tarasie

Dzięki naszym technikom zabezpieczenia oraz stosowania najwyżej jakości drewna, będziesz mógł cieszyć się drewnianym tarasem, który wygląda jak nowy przez wiele lat.

Tak powie Ci każdy inny wykonawca. Ja jednak chciałbym, abyś miał w pełni świadomość, na co się decydujesz. Taras będzie wyglądał jak nowy nawet przez kilka dekad, pod jednym warunkiem: będziesz o niego dbał.

Po montażu udzielimy Ci szczegółowych instrukcji, jak i czym pielęgnować drewniany taras, aby przez lata wyglądał jak nowy. Możesz oczywiście wykupić u nas abonament serwisowy, wtedy sami zadbamy o środki i o to, aby pamiętać o czasie serwisu.

Nie ryzykuj, wybierając wykonawcę, który nie kocha drewna tak, jak my.

Dlaczego jeszcze odpowiednie zabezpieczenie jest takie ważne?

Odpowiednie zabezpieczenie wpływa na żywotność, estetykę i bezpieczeństwo. Dobór właściwych impregnatów i olejów pozawala na zachowanie żądanej barwy drewna, utrzymuje taras w dobrej kondycji przez wiele lat, chroniąc go przed wodą i grzybami, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania.

Wysokiej jakości drewno

Wysokiej jakości materiał jest dokładniej selekcjonowany. Posiada mniej pęknięć i sęków, co wpływa na jakość tarasu, jego wygląd na przestrzeni lat oraz bezpieczeństwo użytkowania. Za ryzyko poślizgu na mokrym tarasie odpowiada gatunek drewna, poprawny dobór środków do zabezpieczenia i późniejsza konserwacja.

Kliknij i zadzwoń

jeżeli masz pytania

Timberdeck–drewniane_tarasy_Ikona_pomaranczowa

Timberdeck
Tarasy drewniane, pergole, żaluzje tarasowe

ul. Strączkowa 20, 

52-214 Wrocław

+48 503 173 033

Bądźmy w kontakcie