Timberdeck–drewniane_tarasy__Ikona_biala
Zamów niezobowiązującą konsultację

Polityka prywatności

Pergole

ogrodowe

Wiemy, jak ciężko pracowałeś na to, co masz. I wiemy, że nie zawsze masz ochotę lub czas by dopilnować wszystkiego. Przy budowaniu pergoli ogrodowej, zajmiemy się tym za Ciebie. Podczas etapu planowania wskaż nam miejsce, zaakceptuj projekt i wybierz swój ulubiony kolor drewna. Na tym Twoja „praca” się kończy.  Teraz czas na popis z naszej strony.

Ile czasu zajmie budowa pergoli ogrodowej?

Najwyżej jakości drewno BSH, zapewniające żywotność i stabilność konstrukcji jest dostępne tylko na zamówienie u naszego partnera w Niemczech.

Na materiał oczekujemy około 5-6 tygodni.

Od momentu dostawy materiału potrzebujemy od 5 do 10 dni roboczych na zbudowanie Twojej pergoli ogrodowej. Także od podpisania umowy minie do 2 miesięcy, zanim się zrelaksujesz w jej cieniu. Pamiętaj, że dzięki drewnu BSH, będziesz się nią cieszył przez dekady!

Pergola ogrodowa + drewniany taras

Po pierwsze zawsze polecamy zamówić zestaw: pergola + taras – wtedy na oba obiekty możemy stworzyć atrakcyjniejszy pakiet cenowy. Pergola pozwala na relaks na naszym tarasie, nawet w mocnym popołudniowym słońcu lub podczas deszczu.

Jest to jednak mimo wszystko dość spora inwestycja. Jeśli na dany rok masz w swoim budżecie przewidziany tylko taras, to polecamy Ci od razu przy budowie tarasu wybudować fundamenty pod pergolę. Wtedy koszt samej pergoli będzie dużo niższy.

Jakie są koszty pergoli ogrodowej?

Cenę pergoli głównie kształtuje jakość materiału oraz jej rozmiar. Moment, ale podobno stosujecie tylko najwyższej jakości drewno? Tak, ale dokładnie tak samo jest w przypadku, gdy kupujesz nowego Bentleya, możesz mieć wersję podstawową, a możesz swoją podróż uprzyjemnić o różne dodatki. Mniej więcej tak samo jest z drewnem. Każde drewno BSH jest najwyższej jakości, ale jak to bywa z produktem naturalnym, ma klasy selekcji prefabrykatów, które dodatkowo mogą podnieść jego standard.

Jaki kolor może mieć pergola?

Kliknij i zadzwoń

jeżeli masz pytania

Timberdeck–drewniane_tarasy_Ikona_pomaranczowa

Timberdeck
Tarasy drewniane, pergole, żaluzje tarasowe

ul. Strączkowa 20, 

52-214 Wrocław

+48 503 173 033

Bądźmy w kontakcie