Timberdeck–drewniane_tarasy__Ikona_biala
Zamów niezobowiązującą konsultację

Polityka prywatności

Tarasy

drewniane

Oczaruj swoich znajomych i rodzinę zapraszając ich na obiad na swoim nowym tarasie. Zachwyt w ich oczach, lekka zaduma związana z tym, że sami chcieliby na co dzień tak wypoczywać, a nie tylko u Ciebie. Ale to Ty ciężko pracowałeś. To Twojej twarzy należą się delikatne promienie słońca podczas zasłużonego odpoczynku. Do tego Twoja ulubiona muzyka w tle, a zrelaksujesz się nawet po najcięższych bitwach.

Najwyższa jakość materiałów, wiedza i technika pracy w drewnie rozwijana od dwóch pokoleń. Tym właśnie chcemy Ci służyć.

Robimy wszystko od A do Z

Wiemy, jak ciężko pracowałeś na to, co masz. I wiemy, że nie zawsze masz ochotę lub czas, aby dopilnować wszystkiego. Przy budowaniu drewnianego tarasu, zajmiemy się tym za Ciebie. Podczas etapu planowania wskaż nam miejsce, zaakceptuj projekt i wybierz swój ulubiony rodzaj drewna. Na tym Twoja „praca” się kończy.  Teraz czas na popis z naszej strony.

Ile czasu zajmie budowa tarasu z drewna?

Jesteśmy w stanie zrobić to nawet w 1 dzień. Musisz nam jednak „wybaczyć”. Stawiamy na jakość, a nie na ilość wykonanych tarasów.

Największa praca to solidne przygotowanie konstrukcji pod ułożenie desek, na których będziesz się rozkoszował ulubionym napojem.

Ten etap w największym stopniu wpływa na żywotność tarasu. Jeśli wykonawca będzie się spieszył na tym etapie, może skrócić żywotność tarasu nawet 6-krotnie! Co 5 lat wydawać pieniądze na generalny remont tarasu lub budowę nowego? Naprawdę warto poczekać chwilkę dłużej.

Dla tarasów budowanych na gruncie potrzebujemy ok. 3 dni (nie wliczając czasu potrzebnego na impregnację drewna ok. 5 dni).

Dla tarasów podniesionych (powyżej 70 cm nad ziemią) potrzebujemy ok. 10 dni.

Wszystko zależy oczywiście od powierzchni i skomplikowania konstrukcji.

Jeśli trzeba u Ciebie zrobić fundament betonowy, sprawa może zająć trochę dłużej. Często jednak fundament wylewamy zaraz po podpisaniu umowy. I w czasie, gdy my organizujemy materiał, beton jest już wylany i ma czas na wiązanie. Przy dobrych warunkach atmosferycznych, nie przedłuży to budowy Twojego tarasu.

Czy taras z drewna może być za duży?

Gdy drewniany taras pokryje cały ogród, to traci swój urok.

Zbyt mały taras, to również częsty problem. Z doświadczenia wiemy, że klienci zawsze ostatecznie chcą powiększyć swój taras. Dlatego dołóż do swych oryginalnych planów takie potrzeby jak: impreza rodzinna, parkiet taneczny na imprezowy wieczór, czy po prostu duża bawialnia dla dzieci na świeżym powietrzu, bez ryzyka złapania zarazków, które kryją się w ziemi, czy na trawnikach. A tak naprawdę zastosowanie tarasu jest ograniczone tylko Twoją kreatywnością.

Jeśli martwisz się, że masz zbyt mały ogród na duży taras, pomożemy Ci z tym, uwzględniając w projekcie odpowiednią aranżację przestrzeni. Wtedy nawet duży taras w małych ogrodzie będzie wyglądał dobrze. Pamiętaj, że im większy taras, tym więcej wygody i większe możliwości wykorzystania go.

Jakie są koszty budowy tarasu drewnianego?

Zapraszamy do naszego kalkulatora lub do kontaktu.

Jakie materiały wybrać, jaki układ… - mam tyle pytań dotyczących drewnianego tarasu?

Skoro dotarłeś aż tutaj, zdecydowanie czas na kontakt i niezobowiązujące konsultacje.

Zamów niezobowiązującą konsultację

Kliknij i zadzwoń

jeżeli masz pytania

Timberdeck–drewniane_tarasy_Ikona_pomaranczowa

Timberdeck
Tarasy drewniane, pergole, żaluzje tarasowe

ul. Strączkowa 20, 

52-214 Wrocław

+48 503 173 033

Bądźmy w kontakcie