Timberdeck–drewniane_tarasy__Ikona_biala
Zamów niezobowiązującą konsultację

Polityka prywatności

Pozostałe

usługi

Z czym jeszcze, oprócz drewnianych tarasów i pergoli ogrodowych, możemy Ci pomóc?

Wiemy, że piękny ogród, w którym można się porządnie zrelaksować, to nie tylko cudowny drewniany taras z pergolą, ale również ogrodzenie, zabudowy na różne elementy. Czerpiemy nasze inspiracje ze Skandynawii, gdzie prawie wszystko buduje się z drewna. Decydując się na usługę u nas, możesz zrealizować swoje pomysły związane z drewnem, nie zmieniając wykonawcy.

Ogrodzenia

Rzadko kiedy płot jest ozdobą ogrodu. Raczej pełni funkcję odgradzająca i chcemy jak najszybciej ukryć go za dodatkowym żywopłotem z iglaków. Decydując się na ogrodzenie z drewna, nie będziesz musiał tego robić, będziesz wręcz pragnął, żeby nic go nie zasłoniło.

Zamów projekt

Zabudowy śmietnikowe

Wszyscy wiemy, jak plastikowe kubły potrafią zepsuć dobre wrażenie własnego ogrodu. Siedzisz na swoim wymarzonym tarasie pod pergolą ogrodową, rozglądasz się po swoim pięknym ogrodzie, łapiąc promienie pierwszego słońca, a tu na nagle śmietnik. Okropny, plastikowy. Zabuduj go piękna zabudową z drewna i niech nie rujnuje Ci więcej poranka.

Masz inną rzecz, którą chciałbyś zbudować z drewna?

Umów się na niezobowiązującą konsultację
Timberdeck–tarasy_drewniane_pozostale_dol

Potrzebujesz zadbać o trawnik?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji i zakładaniu trawników. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który stworzy dla Ciebie idealny trawnik na lata!

Zakładanie trawnika

Profesjonalnie wykonany trawnik, to nie tylko wyrównanie terenu i posianie trawy. Abyś mógł cieszyć się trawnikiem przez długie lata, musimy najpierw zbadać skład gleby, usunąć chwasty i szkodniki, dokonać niwelacji terenu, a później odpowiednio go nawieźć. Dopiero wtedy możemy położyć gotowe rolki trawy, lub tradycyjnie dokonać zasiewu.

Zamów niezobowiązującą konsultację

Dbanie o trawnik

Jeśli chcesz się zawsze cieszyć idealnym, zielonym trawnikiem – powinieneś wykupić u nas abonament „GreenYear”. Dwa razy do roku wykonamy dla Ciebie kompleksową usługę, która sprawi, że Twój trawnik będzie zawsze silny i zdrowy.

Zamów niezobowiązującą konsultację

Timberdeck–drewniane_tarasy_Ikona_pomaranczowa

Timberdeck
Tarasy drewniane, pergole, żaluzje tarasowe

ul. Strączkowa 20, 

52-214 Wrocław

+48 503 173 033

Bądźmy w kontakcie